Zaměřování zemních kabelů

Vyhledání poruchy kabelů NN a VN 

Trasování kabelů 

Profesionální lokátor RD4000 
 

LEGENDA! Přesně toto označení charakterizuje již nyní tento přístroj, který od svého uvedení na trh před šesti lety rozhýbal neuvěřitelným způsobem trh s lokátory. 

Lokátor Radiodetection RD4000 pomáhá po celém světě řešit zapeklité situace s lokalizací inženýrských sítí. Jen v ČR pomáhá přes jeden tisíc lokačních sad RD4000 tyto situace řešit. Tím pádem je lokátor RD4000 nejrozšířenějším a nejpoužívanějším lokátorem v naší zemi. Vyjímečné efektivity dosahuje tato „čtyřtisícovka" díky bezkonkurenční citlivosti přijímače, kterému stačí z vysílače aplikovat na vedení minimum signálu. Tím se extrémně snižuje riziko indukcí do okolních sítí. A pokud se nějaké indukce přece jenom objeví, RD4000 si s tím hravě poradí díky funkci měření velikosti proudu a patentované funkci měření směru proudu. Uživatel lokátoru má k dispozici super jednoduché ovládání, kterým jsou všechny lokátory Radiodetection pověstné a možnost práce za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Další funkcí, kterou se tento přístroj stal při uvedení na trh ve svém oboru revolučním, je funkce konfigurace přístroje přes internet. Díky této funkci má uživatel možnost nejen zdarma upgradovat software, ale také dělat diagnostiku přístroje a nastavovat konfiguraci. A pokud si v tomto okamžiku nejste jisti, jestli potřebujete profesionální lokátor, díky možnosti konfigurace přes internet můžete nyní pořídit nejlevnější model, ve kterém budou pouze funkce lokátoru nejnižší třídy a který splní všechny Vaše počáteční nároky na jednoduché trasování a zároveň bude připraven do budoucna na Vaše další plánované aktivity. Toto je obrovská výhoda profesionálního lokátoru Radiodetection RD4000. Nyní budete platit pouze za funkce, které opravdu využijete a pokud se Vaše plány do budoucna naplní, tak si jednoduše potřebné funkce do přijímače dokoupíte a nemusíte kupovat celý nový přístroj. A to stále není vše. Pokud by jste z jakýchkoliv důvodů potřebovali, aby měl lokátor jiné frekvence, než jsou standardní, jednoduše lokátor připojíte k internetu a frekvence do lokátoru nahrajete. A to u nejvýkonnějšího modelu zdarma! Týká se to samozřejmě i frekvencí jiných výrobců lokační techniky. Do lokátoru RD4000 lze totiž nahrát celkem až 16 frekvencí! Ještě je na tomto místě třeba vyzdvihnout možnost objednání verze MRx, která je schopná lokalizovat také Markery. Uživatel má pak možnost buď používat lokátor pouze na vyhledávání markerů nebo zapne duální režim, který naviguje obsluhu po trase vedení a jakmile se lokátor přiblíží k markeru, dá přijímač uživateli jasnou zvukovou a grafickou odezvu. 

Lokační systém RD4000 tvoří 3 modely přijímačů a 3 modely vysílačů. Jejich parametry a rozdíly jsou přehledně uvedeny v prospektu spolu s dalšími zásadními parametry, které dělají z tohoto přístroje špičkového hráče ve svém oboru s obrovským tahem na branku.

Prospekt ve formátu PDF (1,08Mb)